100 asja, mis tuleb enne suve ära visata

Kevadise suurpuhastuse ajal tekib kriitiline mass asju, millega ei oska midagi tarka peale hakata nagu näiteks väljaveninud aluspesu, kõrvaklapid, mis hästi ei tööta, fotod inimestest, keda sa ei tunne, kulunud potid ja pannid, mõttetud rinnamärgid, puldid, mis midagi ei juhi…jne. jne

Kevadise suupuhastuse ajal tekib kriitiline mass asju, millega ei oska midagi tarka peale hakata nagu näiteks väljaveninud aluspesu, kõrvaklapid, mis hästi ei tööta, fotod inimestest, keda sa ei tunne, kulunud potid ja pannid, mõttetud rinnamärgid, puldid, mis midagi ei juhi…jne. Allpool üks näitlik loetelu asjadest, mis tuleks kohe ära visata.

Tekstiil: katkised T- särgid, topilised kampsunid, määrdunud riided, mida puhastada ja parandada ei õnnestu, väljaveninud aluspesu; üksikud sokid; katkised sukad ja sokid, kulunud voodipesu, auklikud köögirätikud ja saunalinad, määrdunud pajalapid, pleekinud ja auklikud laudlinad, lössis ja vormitud padjad, pleekinud päevatekid, auklikud tekid ja pleedid.

Elektroonika: puldid, mis enam midagi ei juhi, rikkis elektroonika, juhtmed, jõulutuled, mis enam ei põle, väravapuldid, mis väravaid ei ava; kõrvaklapid, mis hästi ei tööta, filmikaamera, mille aku ja juhtmed on teadmata kadunud, muusikakeskus, mis häält ei tee, katkine grammofon, wifi laiendi, vana digipoks, vana kalkulaator, diktofon, mille laadimisjuhe on ammu kadunud.

Paber: halva kvaliteediga fotod, fotod inimestest, keda sa ei tunne, fotod kohtadest, kus sa pole käinud, sinust kirjutatud artiklid, tuvastamatud ja kasutud visiitkaardid, tapeedi jäägid, poekviitungid, aegunud kupongid, möödunud ürituste kavad ja kutsed, vanad ja kulunud mängukaardid, vanad nimesildid, vanad kaardid ja turismibukletid, kehtetud tervisetõendid, tarbetud toidukavad, väljalõigatud retseptid, kehtetud kliendi- ja pangakaardid, kvalifikatsioonitunnistused (näiteks teletaipisti kutsekvalifikatsiooni tunnistus), diplomid, töötõendid, mis enam midagi ei tõenda, kehtetud läbipääsukaardid, vanad lepingud, pusled, mida sa enam iial kokku ei saa, avamata kirjad, lõppenud garantiid ja kehtetud lepingud, tasutud arved, ribadeks loetud lasteraamatud, ajalehed, ajakirjad, aegunud teated teadetetahvlil, oma eesmärgi täitnud vanad õnnitluskaardid, vanad laululehed, vanad lauamängud.

Köögitarvikud: kulunud pannid, kulunud potid, mõraga taldrikud ja tassid, mõlkis muffinivormid, väsinud koogivormid.

Metall: võtmed, mis ei ava ühtegi ust, rikkis kohvrilukud, mõttetud rinnamärgid, viiskantvõtmed, majanumber, mis ei sobinud, katkine postkast, kulunud ribikardin, roostetanud aiatööriistad;

Ohtlikud jäätmed: vanad tabletid ja muud rohud, kuivanud värvid ja lakid, lambipirnid, mis ammu ei põle, kuivanud ja aegunud kreemid, kuivanud küünelakid, kuivanud liimid.

Olmejäätmed: kuivanud markerid ja pastakad, lilleseade alused, kasutamiskõlbmatud pudelid ja purgid, erinevad testerid (sinu nahk ei ole katsetamiseks), hotellidest kaasavõetud vannitarvikud, veinipudelikorgid, tühjad lillepotid, kasutud kinga- ja kingikarbid, arvutiprügikasti kogunenud praht, katkised vihmavarjud, katkised ja tundmatud CD-d, katkise pandlaga püksirihmad, lühikeseks jäänud vööd ja rihmad, katkised mänguasjad, katkised koeratarvikud, katkised jalanõud, määrdunud ja kulunud kuumalused, auklikud kummimatid autos, katkised päästerõngad, katkised toolid ja taburetid, kulunud aiamööbel, viimasest remondist ülejäänud seina ja põrandaplaadid, kivistunud tsement, katkised liivakastivormid.

PS! Suurema osa loetletud asjadest nagu tekstiil, elektroonika, paber, metall, ohtlikud jäätmed, saab eraldi sorteerituna ära anda jäätmejaama!


Eelmine
#Päevaprügiblogi VOL 2
Järgmine
PRÜGI SORTEERIMISE ABC

10 vastust

Email again:
YDHRqToNXCyre 30. detsember 2019
hqsSTkLjKJe
RUMnPKieTmZvwjl 30. detsember 2019
eYXjCBTqWc
QltSCizdqeAG 24. veebruar 2020
qLYHjwROeoAEPsv
VOmhwcXN 24. veebruar 2020
MuHEwYtGA
ebrPAFVJtZLu 2. aprill 2020
fnAyeNptjo
wKpjuBWcL 2. aprill 2020
bSwkHRDomxgGiCPF
uyadwTji 15. mai 2020
ISRUBtfHdF
rwmeOcDCgnxBljX 15. mai 2020
welvArCtE
VIYiWNbjJAtaTZn 18. august 2020
gZtwMGjoiFLDC
ZgkMaWICuHTwLDv 18. august 2020
nrQgXMGexUzF