7 nõuannet edukaks garaažimüügiks

Mis on ühe jaoks tüütu pahn ja koli, see on teise jaoks aare ja ei ole paremat viisi selle väite tõestamiseks kui garaažimüük. Eduka garaažimüügi korraldamise eelduseks on täpne ajastus, läbimõeldud korraldus, hea reklaam, põhjalik ettevalmistus, õige hinnapoliitika ja kauplemisvõtted. Tähtis on meeles pidada, et müümata jäänud asjad on mõistlik viia lähimasse annetuskeskusesse. Siis on kindel, et järgmine garaažikas on veel edukam.

KORRALDUS
Informeerige naabreid toimuvast üritusest võimalikult vara, et neil ei tekiks müügiga seoses kaebusi. Juhul, kui naabreid häirib, et võõrad pargivad nende aia taha, oleks kohane panna üles sildid kirjaga "Mitte parkida!".

REKLAAM
Reklaamige oma garaažikat aktiivselt: alustage oma naabritest, tuttavatest ja sõpradest, sest ka nemad võivad olla võimalikud huvilised. Tehke erinevaid postitusi. Suurema audientsi tähelepanu saamiseks, reklaamige ennast ja teisi. Mida rohkem on teie piirkonnas müügikohti, seda suurema nähtavuse te saavutate. Olge sõnastuses loomingulised ja lugege huvi äratamiseks üles mõned huvitavamad või hinnalisemad esemed.

ETTEVALMISTUS
Praegu on paras aeg hakata müüki ette valmistama. Muutke müük läbimõeldud ettevalmistusega pingevabaks. Juhul kui plaanite müüki korraldada iga ilmaga, korrastage garaaž. Veenduge, et esemed on heas seisus või paremad. Pange ühesugused asjad ühte kohta. Näiteks liigitage riided (meeste, naiste, laste, beebide), mänguasjad, raamatud, seadmed, nõud ja köögitarbed, sisustusesemed, mööbel, spordivahendid.
Teil on vaja asjade väljapanekuks laudu, erinevaid kotte. See on hea võimalus ära kasutada seisma jäänud kilest, paberist või muust materjalist poekotid, kinkekotid või veel midagi.
Hea oleks varuda mullikilet, ajalehti või muud paberit õrnade asjade pakkimiseks.
Vaja võib minna teipi, markereid, pikendusjuhet, et näidata, kas elektriseadmed töötavad. Juhul kui müüte lampe ja muid seadmeid varuge mõned tagavara lambid ja patareid seadmete kontrollimiseks.
Õdus muusika muudab igasuguse müügi pingevabamaks.

KAUPLEMINE
Kauplemise võite vabalt laste õlule jätta, siis võite kindlad olla, et hinna üle üldjuhul ei tingita. Samas loodavad inimesed garaažimüügil teha hea tehingu, nii et olge valmis hinnas alla tulema. Siin tuleks meeles pidada, et eesmärk on sügisene kodukoristus ning raha teenimine on teisejärguline.

MÜÜMATA JÄÄNUD ASJAD
ÄRGE viige asju, mida ei õnnestunud maha müüa, tagasi oma koju või garaaži. Viige need hoopis lähimasse annetuskeskusesse. Laupäeval ja pühapäeval on Viimsis avatud Randvere tee 9 (Lavendel SPA ja Viimsi Marketi vahel) kella 11.00 - 16.00 Uuskasutuskeskuse konteiner. Tasub meeles pidada, et asjad seistes paremaks ei lähe. Ajaga kaotavad nad igasuguse väärtuse ning pahnast lahti saamiseks tuleb meil hoopis peale maksta. Suur osa annetatud asjadest jõuab otse abivajajani. 30 % annetatud asjadest läheb müüki. Müügist saadud rahadega toetatakse erinevaid heategevusprojekte, nagu näiteks Kiusamisvaba kool.
Tulutult tolmu koguvad asjad tekitavad liigset stressi kogu perele.

HINNAPOLIITIKA
Soovitav on esemed rühmitada ning sarnastele asjadele panna ühesugune hind. Peast arvutamise lihtsustamiseks tehke hinnad 50- sendiste sammudega. Enne hinnastamist tutvuge sarnaste asjade müügihindadega erinevates müügiportaalides.

TAGASISIDE ON OLULINE

Pärast garaažikat, postita oma tagasiside Viimsi Puhtaks FB lehel. Sinu ideed ja tähelepanekud on olulised järgmise garaažika korraldamiseks.


Eelmine
PRÜGI SORTEERIMISE ABC
Järgmine
Lips Georg Otsale ehk lugu sellest, kuidas valmis triptühhon "Viimsi Taevas"

10 vastust

Email again:
WLseInqvcPuthB 30. detsember 2019
sXhTKtUPLzGW
NQfXpiYqB 30. detsember 2019
TkYZQvBaS
XCnIZwsJNdtD 24. veebruar 2020
jXxHBwebYaQ
PpJSZtRQNuXzLHbY 24. veebruar 2020
nNCIqhjASTFOyX
zjSKYELXTaZsW 2. aprill 2020
dApYGcCmv
hVXguKjR 2. aprill 2020
qvLMJIPXl
velhgCVtudS 15. mai 2020
aNXkyCrtzZPI
LzsHVcWNuI 15. mai 2020
oAKIERxXfL
hHYBPwKFrSjnbU 18. august 2020
SdZxCmDsqEHNbg
maVMDYZzdoywiN 18. august 2020
eiWQtZIExolunva