Sofi Kofik & Garaazimüük
Avatud 11.00 - 16.00
Heldri tee 39, Viimsi
Sofi Kofik & Garaazimüük FACEBOOKIS

Kortermaja, Aiandi tee 2a
Avatud: 11.00 - 16.00
Aiandi tee 2a, Viimsi
Müügiks on väga ilusad riided, (ainult head brändid), jalanõud, aksessuaarid ,kööginõud ja mõned antiikesemed. Auto parkimine väga mugav. Peatu kindlasti meie maja ees.
Kortermaja, Aiandi tee 2a FACEBOOKISMerDaali

Avatud: 11.00 - 15.00
Daalia tee 3, Viimsi
Kaupa kõigile!
MerDaalia FACEBOOKIS

Daalia tee bazaar

Avatud: 11.00-16.00
Daalia tee 10, Viimsi
Tuulutame sõbrannatega kappe! Tuleme taas kokku ja kaupa tuleb ilmselt taaskord väga palju. Riideid lastele - beebieast kuni 140cm. Naiste riided - suurused XS-XL, ning jalanõud. Ehk midagi ka meestele. Laste mänguasjakastid ajavad üleääre ja kutsume ka nemad oma asju sorteerima ja müüma. Väikeseks jäänud jalgrattad ja jalutuskärud otsivad samuti uusi omanikke. Eelmiselt korrast järgi jäänud vanaema tehtud kaltsuvaibad paneme taas välja. Sõbranna võtab kaasa ka ülilahedad laste toidunõud ja mänguasjad, firmalt Gegokids. Halva ilma korral kolime siseruumidesse. Ootame teid!
Daalia tee bazaar FACEBOOKIS

Kogu kaup 1 euro!

Avatud: 11.00 -15.00
Jasmiini tee 8/5, Viimsi
KOGU KAUP 1 EURO! Müügil naiste riided, beebi riided, raamatud, mängud, jm Samuti saab kostitada ennast maitsvate küpsetistega. Kauplemine toimub vaid ilusa ilma korral :) Ootame teid uudistama ja ostlema :)
Kogu kaup 1 euro! FACEBOOKIS
PeoZaal
Astri tee 2/2, Viimsi
Avatud: 10.00 - 15.00
Müüki paneme tõuksid, kiivrid ja teisi sporditarbeid, riideid, jalanõusi toataimi, mänge. Pakume kohvi ja kooki ja lapsed saavad pallimeres möllata :). Kuna meil on ruumi palju, siis vabalt võib oma asjadega tulla meile müüma :)
PeoZaal FACEBOOKIS
Viimsi Garaažikas - noorte ALA
Avatud: 11.00 - 15.00
Nelgi tee 1, Viimsi
Noorte müügialal müüvad enda kraami lapsed.noored ning ka noortekeskus. Müüki tulevad näiteks aiatelgid, raamatud, plaadid jne
Viimsi Garaažikas - noorte ALA FACEBOOKIS
paul
Avatud: 11.00 - 15.00
Begoonia 3, Viimsi
Lasteasjad, raamatud, täispuitsiseuksed, sõiduauto Mini tagatuled, jne.
paul FACEBOOKIS


Jussi aia kirbukas
Avatud: 12:00- 18:00
Liilia tee 2, Viimsi
Jussil on suur pere ja palju üleliigseid asju! 11.mail teeme Jussika aias suure kirbuka, kus paneme müüki riideid ja muud nodi nii naistele, meestele, kui ka lastele :) PS! Kui sul pole veel suveks vägevaid päikeseprille, siis Jussi käest saad kindlasti, sest härra paneb müüki mitu-mitu paari vägevaid käsitööna valminud puidust raamidega päikeseprille ;) ...ja no nagu juba teada, siis Juss on rahvamees ja Jussi juurest ei pea keegi tühja kõhu või suure januga lahkuma! Jussika köök ja baar töötavad täisvõimsusel ning kui Ilmataat on armuline, siis ehk kolib ka mõni kokapoiss õue grillima! Loomulikult saab soovi korral ka meie terrassil või aias istuda ja kogu seda pulli päris lähedalt nautida! FB ürituse link:
Jussi aia kirbukas FACEBOOKIS
Karulaugu hoov
Avatud: 11.00 - 16.00
Karulaugu 9, Viimsi
Teeme kapid ja panipaigad korda ning toome välja kõik, mis meile enam vajalik ei ole kuid mida teisel võib väga vaja minna. Riided, jalanõud, mänguasjad, sporditarbed jne.
Karulaugu hoov FACEBOOKIS
Roosi tee 10
Avatud: 11.00 - 16.00
Roosi tee 10-2, Viimsi
Kirbukas avatud kortermaja ees.
Roosi tee 10 FACEBOOKIS